TR /EN

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

AYLİFT Asansör; senelerin getirmiş olduğu birikimle yolan çıkan isim gelecek tarafından 2001 senesinde kurulmuştur.  “Güven, Kalite ile gelir.” sloganı ile çıkılan bu hizmet sektöründe, çok değişik alanlara yönelik olarak sunulan asansör montajı, servisi, bakımı, tamir ve modernizasyon hizmetlerini başarılı bir biçimde gerçekleştirmekteyiz. Kısa zamanda yüzlerce insana hizmet vermiştir. Kurumsallaşan hizmet kültürümüzde can ve mal güvenliğini sağlamayı öncelikli şart kabul ediyoruz. Tüm projelerimizi Avrupa herkes tarafından bilinenlerine uygun normlarda geliştiriyoruz.

Hizmet alanımızı sürekli geliştirmek için çalışıyoruz.

GAZİANTEP AYLİFT ASANSÖR; asansör tesislerinin imalatında kalite, estetik, ekonomik kullanım kolaylığı, trafik hesabı, can ve mal emniyet önlemleri gibi kriterler üstünde durur. Bunun yanı sıra; asansör tesisinin makine, motor grubu, hız regülatörü, kumanda panosu ve senkronize çalışması gereken asansör aksamlarında sektöründe kaliteyi yakalamış imalatçılarla çalışarak en güvenli asansör oluşturulana kadar araştırmalarımızı sürdürüyoruz.

Asansör tesislerimizin montajında kalite, estetik, ekonomik ve en mühimi güvenli olması şirketimizin hedeflerinin başında gelmektedir. Çünkü bizim için olduğu kadar hedef kitlemiz için de en muhteşem asansör en güvenli asansördür. Bu sebeple %100 güvenli bir asansör oluşturana kadar uzman teknik kadromuzla araştırmalarımızı ve çalışmalarımızı devam ettirip en muhteşem sonuç elde edilene kadar çalışıyoruz, çalışacağız. Çünkü siz bizim için değerlisiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0533) 403 93 39

Copyright © 2020. Her Hakkı Saklıdır. Aylift Asansör. Gaziantep Web Tasarım
Top