TR /EN

Gaziantep Asansör Bakım Servisi

Anasayfa / Güncel Bilgiler / Gaziantep Asansör Bakım Servisi

GAZİANTEP ASANSÖR BAKIM VE TAMİR SERVİSİ, Gaziantep Asansör Bakım Servisi Çeyrek asırda kazandığımız bu güveni sürdürmeye kararlıyız. Aylift Asansör, yüksek apartmanların yapılması ile yaşanan bir ihtiyaç olarak icat edilmiş ve kişilerin kullanımına sunulmuştur. İnsan hayatını kolaylaştıran pek çok buluş gibi asansörde doğru kullanıldığında insana birçok fayda sağlar. Asansörün yetkili bir firma tarafından en güvenilir biçimde yerleştirilmesi mühimdir. Zira yapılan en ufak bir hata insan hayatını tehlikeye atabilir.

Gaziantep Asansör Bakım Servisi

Asansör kazaları yaşanmaması için asansörün doğru montajı kadar bakım ve onarımı da çok mühimdir. Asansör düzenli bakım yapılması gereken bir makinedir. Asansör yönetmeliğinin de belirttiği biçimde asansör bakımının her ay düzenli olarak yapılması gerekir. Kanuni olarak da zorunlu olan aylık bakımların yetkili asansör firmaları tarafından yapılması şarttır.


Asansör Montajında Dikkat Edilecek Hususlar

Evvellikle asansör montajı yetkili bir firma tarafından yapılması gerekir. İşinde uzman mühendisler ve teknik elemanlar tarafından yapılacak asansör montajı kullanacak kişiler için hayati öneme sahiptir. Asansör kurulumunda takip edilecek aşamalar şunlardan oluşmaktadır:

Asansörün kurulacağı binaya ve bireylerin isteğine uygun bir proje hazırlanır. Uzman mühendisler tarafından hazırlanan projeye uygun hazırlıklar yapılır.

Seçilen asansör projeye uygun olarak uzman teknik elemanlar tarafından binaya yerleştirilir.

Asansörün tüm ekipmanlarının düzgün biçimde çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Defalarca denenerek düzgün çalışması sağlanır.

Kontrol ekibi tarafından son kontrolleri yapılıp teslim edilir.

Asansörün kurulumu bittikten sonra firma asansörün tüm arıza, bakım ve onarım işlerinden sorumludur. Asansörün montajı kadar bakımı da çok mühimdir. Aylık bakımı düzenli yapılan asansörün kullanım ömrü uzun olacaktır. Düzenli bakım yapılan asansör arızalanmayacağı için bireyler daha uzun yıllar güvenle asansörlerini kullanabilecektir. Asansör bakımı yetkili firma tarafından yapılmalıdır. Sıradan bir tamirciye yaptırılması kanunen suçtur. Yetkili şirkete aylık asansör bakımı yaptırmayan yöneticiler 6 ay hapis ve para cezası ile yargılanır. Düzenli bakım yapılan asansörler yeşil etiketli asansörlerdir. Yeşil etiket uygulaması ile asansörü kullanırken ne kadar güvenli olduğunu anlayabilirsiniz. Mavi etiketli asansör hafif kusurlu, sarı etiketli asansör kusurlu, kırmızı etiketli asansör güvensiz asansördür. Yeşil etiketli asansör en güvenli asansördür. Asansörün doğru montaj ve düzenli bakım yapılan güvenilir bir asansör olduğunu böylece anlamış olursunuz. Asansör kullanıyorsanız en kaliteli firma hizmeti ile yararlanmalısınız.

Asansör Tamiri Fiyatları

Asansör tamir bakım videoları

Asansör bakımı

Asansör bakımı ne kadar sürede yapılmalı

Asansör AYLIK BAKIM

Gaziantep Asansör bakım onarım

Asansör servis dışı arızası nasıl Giderilir?

Asansör bakım YÖNETMELİĞİ

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0533) 403 93 39

Copyright © 2020. Her Hakkı Saklıdır. Aylift Asansör. Gaziantep Web Tasarım
Top